Производители
 
Корзина
0 товаров
 

Вірші Хлєбнікова

Вірші Хлєбнікова
Нажмите, чтобы увеличить
Цена: 35.00 грн.
Наличие: В наличии
Модель: Хлєбніков В. Сіяч очей
Производитель: Издательство Яслав
Рейтинг: Нет оценок

Хлєбніков В.  Сіяч очей. - Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2012

Вірші на російській мові, коментарі на українській. Хлєбнікова називають поетом для поетів. Більшість існуючих видань Хлєбнікова не розрізняють його творів за довершеністю і подаються в хронологічному порядку. Ця книга вміщує його найкращі вірші, і в найбільш характерних для нього тематиках. Більшість творів В. Хлєбнікова це віршова експериментальна лабораторія, свого роду загадки для дорослих.

Хлєбнікова називають поетом для поетів. В радянські часи його не проходили в школі, хоча майже половина поетів СРСР вважали його своїм вчителем. Цей збірник ставить за мету відкрити поета для сучасних людей.

            З точки зору літератури поетичним творам властива ієрархічна чи інша сукупність смислів, які складають єдність замислу. Більшість творів В. Хлєбнікова це віршова експериментальна лабораторія, свого роду загадки для дорослих. Його твори характеризуються незакінченими формами, порушеннями художньої  композиції.  Лукавством буде ці проблеми виправдовувати модними течіями - футуризмом і символізмом. Але цю літературну “недбалість” йому вибачають за безпосередність, за понадлітературний зір. Це мисленне бачення і стало його спокусою, його драмою і трагедією того часу - в падінні всіх і всього шукати  врозумління.

            Неперевершена здатность формулювати мовними засобами фундаментальні проблеми - ось його головний успіх. Ідея і сюжет, які закладені в віршованому творі, виходять за межі можливостей мови, поет ці можливості розширив новотворами і також  залученнями українізмів.

            Більшість існуючих видань Хлєбнікова не розрізняють його творів за довершеністю і подаються в хронологічному порядку. Ця книга вміщує його найкращі вірші,  і в найбільш характерних для нього  тематиках. Такий підхід допоможе по-справжньому оцінити поета і його оригінальне віршування. 

Cлід попередити читача, що його поезія може мати пророчі властивості, тому в оцінках слід триматися  приведених коментарів і не перебільшувати містичну сторону його творів.

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Заметка: HTML теги не принимаются! Используйте обычный текст.

Рейтинг: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

Вірші Хлєбнікова
Нажмите, чтобы увеличить