Производители
 
Корзина
0 товаров
 

Ю.С. Гребенников — понад півстоліття в археології. – Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.

Ю.С. Гребенников — понад півстоліття в археології. 		– Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить
Цена: 54.00 грн.
Наличие: В наличии
Модель: Книга
Производитель: Издательство Яслав
Рейтинг: Нет оценок

   Книга розповідає про відомого в Україні археолога Ю.С..Гребенникова, його життєвий шлях, наукові здобутки, викладацьку діяльність. Також надається перелік його наукових праць, світлини та малюнки його розкопок і найважливіших знахідок. Розрахована на учнів, студентів та викладачів історичних факультетів, археологів, істориків, краєзнавців, всіх, хто цікавиться минулим нашого краю.

 

Для Юрія Спиридоновича археологія була польовою наукою більшу частину життя, поки не привела до Миколаївських Бугських пагорбів — до Дикого саду. Так вибудувалася і педагогічна робота, з наочним матеріалом, з.учнями. Його колеги заглиблювалися в якусь одну сферу інтересів. Для Гребеннікова Ю.С. наукова робота породжувала бажання до спілкування, до бажання передати знання, допомогти молодим, таким як і він, —.закоханим в історичну науку.

            Гребенников відносився до тих дослідників, які шукали продуктивних наукових напрямів і демонстрували науковий ризик. Це дало йому можливість заложити песпективні ідеї у взаємини прибугських культур з.фракійцями. Скіфський цивілізаційний феномен постає в його книзі “Киммерийцы и скифы Степного Побужья (IX.- III вв. до н.э.)”. Ми можемо повчитися, як культурна спаяність греків доповнювалась кровним братерським зв’язком скіфів. Для Гребенникова земля розкривала і  інший людський досвід — негативний, коли кочівники винищували аристократію підкорених народів і самі займали місце еліти.

            Імла і туман невідомості про кімерійців прояснювалися на городищі “Дикий сад”. За радянських часів більшу частину подолу городища було втрачено. Завдяки “моторній” праці вчених Миколаїв придбав, за словами  журналістів, свою Трою. З висоти пташиного польоту городище виглядає як дорогоцінний перстень.

Електронна версія 30 процентів від ціни.15 грн (0,1 євро).

           

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Заметка: HTML теги не принимаются! Используйте обычный текст.

Рейтинг: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

Ю.С. Гребенников — понад півстоліття в археології. 		– Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить
Ю.С. Гребенников — понад півстоліття в археології. 		– Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить