Производители
 
Корзина
0 товаров
 

В.І. Нікітін — все свідоме життя в археології. – Миколаїв: Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.

В.І. Нікітін — все свідоме життя в археології. – Миколаїв: 	Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить
Цена: 54.00 грн.
Наличие: В наличии
Модель: Книга
Производитель: Издательство Яслав
Рейтинг: Нет оценок

Книга розповідає про відомого на Миколаївщині та у.Північному Причорномор'ї  археолога, фахівця доби середньої бронзи Василя Івановича Нікітіна, його життєвий, творчий та науковий шлях. Також вона містить статтю В.І..Нікітіна, котра розкриває його наукові пріоритети. Є у книзі світлини та малюнки з розкопок і  список його наукових праць.

                        Розрахована на учнів старших класів, студентів історичних факультетів, викладачів гуманітарних вузів, археологів, істориків, краєзнавців  всіх, кого цікавить історія нашого краю.

 

Якщо заняття історією є  спілкування з невидимим і.неявним, то вивчення катакомбної культури вдвічі утаємничене, більша частина слідів — це потойбічний світ, підземні кібітки для мандрів в вічності. Але кочовий спосіб життя в добу бронзи, що такий непомітний для археології, відкрився регулярністю стойбищ. Тобто кочівники курсували зі стадами по маршруту сезонних стоянок, яким Нікітін дав назву літовок, по аналогії з.козацькими зимівниками. “Зимівниками” у катакомбників були стаціонарні поселення з житлами. Інгульська катакомбна культура і була головним предметом досліджень В.І..Нікітіна.

            Всю індоєвропейську цивілізацію, 230-ту річницю з.відкриття якої ми вшанували в 2016 році, можна порівняти з мегамонастирським братством не обтяженим матеріальними благами. І щоб якось переключитись на твердиню близької нам сучасності, Василь Іванович приділяв увагу питанням новітньої історії Миколаївщини. Відомі його історичні розвідки з історії Миколаєва, козацьких часів, гайдамацького руху. Героями його публікацій були Аркаси, Глазенап, Камінський, німецькі колоністи тощо.

            Шлях Нікітіна археолога продовжується випуском нової монографії. В 2018 році в  зеніті творчості він зустрічає своє 80-тиріччя. Побажаємо йому довгих років, кабінетного затишку і вдячних читачів.    

Електронна версія 30 процентів від ціни.15 грн (0,1 євро).

                       

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Заметка: HTML теги не принимаются! Используйте обычный текст.

Рейтинг: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

В.І. Нікітін — все свідоме життя в археології. – Миколаїв: 	Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить
В.І. Нікітін — все свідоме життя в археології. – Миколаїв: 	Видавництво “Яслав”, 2018. – 40 с.
Нажмите, чтобы увеличить